Clearomizér Digiflavor Siren 2 GTA MTL 24mm (4,5ml) | Elektronická cigareta Gold Drive

Z naší nabídky :
Co by vás mohlo zajímat :
PayPal platby akceptovány

Přijímáme PayPal platby

 

Možnost online platby přes GoPay

 

Přijímáme platby bankovním převodem

Zasíláme do všech zemí Evropy

Zásilky zasíláme do všech zemí Evropy

Facebook

Na úvod » Novinky v roce 2017 + 2018 » Clearomizér Digiflavor Siren 2 GTA MTL 24mm (4,5ml)

Clearomizér Digiflavor Siren 2 GTA MTL 24mm (4,5ml)

Naše cena s DPH:
790 Kč
 
Naše cena bez DPH:
652,89 Kč
 
Cena v cizí měně:
30,38 EUR
 
Barva:
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

Clearomizér Digiflavor Siren V2 GTA 24 MTL

 - konstrukce pro MTL, povedený design, objem 4,5 ml

 Na trhu dlouho chyběl solidní nový clearomizér určený pro MTL. A proto se představuje Digiflavor Siren ve verzi V2. Tato nová verze přináší ještě kvalitněji zpracovanou konstrukci a s tím spojený kvalitnější prožitek při MTL vapingu. Opět nechybí široké nastavení airflow, výborná základna a dlouhý náustek.

 Digiflavor Siren V2 je clearomizér s využitím pro e-kuřáky vyznávající šlukování. Proto je tomu přizpůsobeno celé tělo. U větší verze se nachází průměr 24 mm a délka 44 mm. Vše je doplněno velkým tankem až na 4,5 ml e-liquidu. Nebudete muset tak často doplňovat. Základna je určena pro namotání jedné spirálky. Díky speciální konstrukci zde najdete dostatek prostoru také pro instalaci vaší vaty. Základna je postavena blízko hlavní komory a náustku, abyste vždy dosáhli nezkreslené a vynikající chuti, ale také optimálního množství produkované páry.

 Ve spodní části nechybí široká variabilita nastavení vzduchových otvorů. Tuhost potahu si tak seřídíte sami a podle svých potřeb. Díky skutečně velkému množství vzduchových otvorů si každý do detailu zvolí přesně takovou tuhost, jaká mu bude vyhovovat.

 Součástí je samozřejmě také dlouhý a úzký náustek určený pro MTL. A v balení naleznete celkem dva různé typy. První je nerezový, druhý potom z delrinu. Oba náustky mají závit typu 510, takže je můžete kdykoliv nahradit za svůj vlastní náustek. Digiflavor rovněž zapracoval i na celkovém designu. Těšit se tak můžete hned ze čtyř barevných provedení.

 

 Parametry produktu:

 Délka: 44 mm (bez náustku a závitu)

Průměr: 24 mm

Objem: 4,5 ml

Závit: 510

Plnění: vrchní

Regulace air flow: ano

Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.

Luxusní vzhled

Firma Digiflavor si dává záležet, aby jejich produkty působily prémiově. Luxusní vzhled dodává clearomizéru tělo vyrobené z nerezové oceli a pyrexového skla. Na výběr máte čtyři barevná provedení.

Široké nastavení airflow

Ve spodní části se nachází regulační kroužek pro přívod vzduchu ke spirálkám. Díky velkému množství menších otvorů si můžete přesněji určit vlastní a oblíbenou tuhost potahu.

Jednoduchá základna

 V těle se nachází skvělá základna pro osazení jednou spirálkou. Její konstrukce je natolik povedená, že vám zbude i dostatek prostoru pro usazení vaty. Vše do sebe krásně zapadá a instalace vám zabere jen pár minut.

                Obsah balení:

 1x clearomizér Digiflavor Siren V2 GTA MTL

1x náhradní pyrexové tělo

1x šroubováček

1x sada náhradních dílů

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
 
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 

Doporučit

Doporučit
 
 
 
 
 
 
Obsah tohoto webu podléhá autorskému právu. Veškeré kopírování obsahu, textu či fotografií bez předchozího souhlasu provozovatele webu je zakázáno.

Copyright © 2007 Gold Drive, s.r.o.