GEEKVAPE ZEUS RTA CLEAROMIZER SILVER | Elektronická cigareta Gold Drive

Z naší nabídky :
Co by vás mohlo zajímat :
PayPal platby akceptovány

Přijímáme PayPal platby

 

Možnost online platby přes GoPay

 

Přijímáme platby bankovním převodem

Zasíláme do všech zemí Evropy

Zásilky zasíláme do všech zemí Evropy

Facebook

Na úvod » Novinky v roce 2017 + 2018 » GEEKVAPE ZEUS RTA CLEAROMIZER SILVER

GEEKVAPE ZEUS RTA CLEAROMIZER SILVER

Naše cena s DPH:
820 Kč
 
Naše cena bez DPH:
677,69 Kč
 
Cena v cizí měně:
31,54 EUR
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

Clearomizér GeekVape Zeus RTA
 
- Objem 4ml, stylový design, vrchní airflow
 
 
GeekVape Zeus RTA je tankový atomizér s precizně zpracovanou konstrukcí a solidním objemem na e-liquid. S rozměry 38 x 25 mm se s ním budete skvěle vyjímat. Opět přichází na scénu kvalitní použité materiály ve spojení s bezchybnou konstrukcí a designem, přičemž firma GeekVape zachovává také 100% funkčnost, která vás jistě ohromí.
 
V těle se nachází základna pro jednu spirálku. Ta je vyrobena z nerezové oceli a ve spojení se spirálkou dodá vždy bleskurychlé nažhavení a díky tomu také vynikající chuť. Pro dosažení ještě lepší chuti je opatřen celý clearomizér vrchním přísunem vzduchu. Ten se při potahu dostává do spodní části a poté ofoukne spirálku, která vypouští páru okamžitě směrem nahoru. Tento bezchybně navržený 3D systém proudění vzduchu vždy zaručí vynikající chuť.
 
Ve vrchní části se nachází 810 široký náustek, který lze nahradit za standardní 510 náustek díky přiloženému adaptéru. Sami si tak zvolte, co vám při potahu více vyhovuje. GeekVape Zeus je vynikající "leakproof" atomizér zabraňující protékání e-liquidu ve spodní části. Jeho stylově zpracovaná konstrukce se rychle stane ozdobou vašeho modu a vy si ho jednoznačně zamilujete.
 
 

Parametry produktu:
 
Délka: 38 mm
Délka s náustkem: 45,5 mm
Průměr: 25 mm
Objem: 4 ml
Závit: 510
Plnění: vrchní
 
Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
Stylové provedení
 
GeekVape Zeus se pyšní stylovým designovým  zpracováním a moderně zvolenými barvami. Na výběr máte mezi šedou, černou, stříbrnou a modrou barvou. Jak je u firmy GeekVape zvykem ,i u clearomizéru Zeus bylo myšleno především na precizní zpracování všech částí a prvotřídní použité materiály.
Neprotékající atomizér
 
Zeus RTA se řadí mezi tzv. "leakproof" clearomizéry. Jeho konstrukce zabraňuje nepříjemnému protékání e-liquidu ve spodní části. Ve firmě GeekVape toho docílili poměrně jednoduše. Přísun vzduchu se totiž nachází, společně s plněním e-liquidu, v horní části. Díky jedinečné konstrukci je zajištěn 3D efekt proudění vzduchu pro ještě chutnější a bohaté množství produkované páry.
Velký objem
 
Tank s objemem 4 ml vám nějakou dobu vydrží, nebudete tedy muset řešit časté doplňování. Tato pohodlná kapacita se hodí jak na přímé potahování, kdy je spotřeba e-liquidu obvykle vyšší, tak na klasické šlukování. V případě clearomizéru na jednu spirálku využijete především spíše klasické šlukování.
Obsah balení:
 
1x clearomizér GeekVape Zeus RTA
1x náhradní pyrexové tělo
2x předmotaná spirálka
1x náustek 810
1x náustek 510
1x adaptér pro náustek 510
1x multifunkční šroubováček
1x sada náhradních dílů
 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
 
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 

Doporučit

Doporučit
 
 
 
 
 
 
Obsah tohoto webu podléhá autorskému právu. Veškeré kopírování obsahu, textu či fotografií bez předchozího souhlasu provozovatele webu je zakázáno.

Copyright © 2007 Gold Drive, s.r.o.