Joyetech eGo AIO ECO (650mAh) (Zelená) | Elektronická cigareta Gold Drive

Z naší nabídky :
Co by vás mohlo zajímat :
PayPal platby akceptovány

Přijímáme PayPal platby

 

Možnost online platby přes GoPay

 

Přijímáme platby bankovním převodem

Zasíláme do všech zemí Evropy

Zásilky zasíláme do všech zemí Evropy

Facebook

Na úvod » Novinky v roce 2017 + 2018 » Joyetech eGo AIO ECO (650mAh) (Zelená)

Joyetech eGo AIO ECO (650mAh) (Zelená)

Výrobce:
 
Naše cena s DPH:
399 Kč
 
Naše cena bez DPH:
329,75 Kč
 
Cena v cizí měně:
15,35 EUR
 
Barva:
Green - Grün - Zelená
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO ECO
 
- Revoluční nízkoenergetický provoz, kompaktní tělo, pro klasické šlukování
 
 
Model elektronické cigarety Joyetech eGo AIO ECO je skutečně převratnou revoluční novinkou na poli MTL vapingu. Zažijte proto své oblíbené šlukování zase trochu jinak. S e-cigaretou Joyetech eGo AIO ECO poznáte skutečný význam šetrného a úsporného provozu, ovšem za dosažení stejné tvorby páry, ale zejména mnohem kvalitnější chuti než u celé řady jiných e-cigaret na trhu. První důležitou výsadou této e-cigarety jsou kompaktní rozměry. Kompletní tělo nabídne délku 113 mm a průměr pouhých 14 mm. Svými rozměry se velice nápadně podobá klasické cigaretě, což je přání velké většiny uživatelů, kteří s vapingem začínají. Kompaktní rozměry jsou doplněny stylovým podsvícením tanku, kdy si můžete sami nastavit jednu ze sedmi předpřipravených barev podsvícení.
 
Jak je z názvu patrné, jedná se o ekologicky šetrný model elektronické cigarety. V těle se ukrývá baterie s kapacitou 650 mAh a převratnou technologií provozu s nižším napětím 1,85 V, při kterém velice elegantně šetříte kapacitu své baterie. S nižším napětím také dosáhnete mnohem většího počtu potahů na jedno nabití. V tomto režimu nízkého konstantního napětí dokáže eGo AIO ECO na jedno nabití nabídnout až 350 potahů s odhadovanou délkou jednoho potahu 2 - 3 vteřiny. V případě nutnosti dobití baterie je e-cigareta opatřena moderním microUSB konektorem určeným k propojení s vaším počítačem, nebo adaptérem do sítě. E-cigareta podporuje dobíjení proudem 1A. Během krátké doby budete mít znovu kompletně dobito a můžete se těšit na dalších 350 potahů pohodového vapování.
 
Joyetech eGo AIO ECO je elektronická cigareta typu all-in-one, tedy vše v jednom. V jednom dílu tedy naleznete baterii, ale také atomizér, který tvoří s baterií jednotný celek. Do vrchního tanku můžete doplnit až 1,2 ml e-liquidu. E-liquid se do tanku doplňuje po odšroubování vrchního uzávěru. Speciálně s tímto novým modelem přichází také nové žhavící hlavy BFHN s odporem 0,5 ohm a speciálně navrženou konstrukcí pro používání e-liquidů s až 60% podílem PG složky. Tato hlava také velice příjemně snáší vysoce koncentrované e-liquidy s obrovským množstvím nikotinu. Ve spojení s tělísky BFHN je model eGo AIO ECO určen pro klasické šlukování, jedná se o výbornou alternativu klasického kouření.
 
 
Parametry produktu:
 
Délka: 113 mm
Průměr: 14 mm
Kapacita baterie: 650 mAh
Váha: 37,5 g
Výstupní režim: konstantní napětí s výstupem 1,85 V
Objem: 1,2 ml
Plnění: vrchní
Kompaktní konstrukce
 
Model Joyetech eGo AIO ECO je synonymem pro kompaktní rozměry. S délkou 113 mm a průměrem 14 mm se přibližuje tradičnímu designu a rozměru klasické cigarety. Výborně padne do každé ruky a snadno ji schováte do dlaně.
Úsporný výstupní režim
 
Revoluční výstupní režim konstantního napětí 1,85 V zajistí, že dosáhnete většího množství potahů, avšak se srovnatelnou tvorbou páry. Kapacita baterie je 650 mAh, hravě tak na jedno nabití zvládnete až 350 potahů při délce jednoho potahu 2 - 3 vteřiny.
Pro klasické šlukování
 
Joyetech eGo AIO ECO je model vhodný pro začátečníky a uživatele, kteří s vapingem začínají. V konstrukci all-in-one naleznete nové žhavící hlavy BFHN, které podporují e-liquidy s až 60% podílem PG složky a zároveň také vysoké koncentrace nikotinu v e-liquidu. Dá se tedy říct, že je tato e-cigareta vhodná i pro silnější kuřáky.
Objem 1,2ml a vrchní plnění
 
Vrchní tank nabídne objem 1,2 ml. Tank je navíc opatřen pohodlným systémem vrchního plnění, kdy stačí odšroubovat vrchní uzávěr a poté po stranách skla doplňovat e-liquid podle potřeby.
Barevná podsvícení
 
Skvělý designový doplněk, který jste si tolik oblíbili u předchozích generací modelu eGo AIO, přichází i s modelem eGo AIO ECO. Tank si můžete dozdobit speciálním barevným podsvícením. Na výběr budete mít hned sedm různých barev. Přizpůsobte si tak e-cigaretu vlastním představám.
Obsah balení:
 
1x elektronická cigareta Joyetech eGo AIO ECO
2x žhavící tělísko BFHN (0,5 ohm)
1x USB kabel
1x sada náhradních dílů
1x uživatelský manuál
 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
 
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 

Doporučit

Doporučit
 
 

S tímto výrobkem si ostatní také objednávají

Žhavící tělísko Joyetech BFHN ...

novinka
 

Žhavící tělísko Joyetech BFHN je kompatibilní s elektronickou cigaretou Joye ...

69 Kč
2,65 EUR
 
 
 
 
 
Obsah tohoto webu podléhá autorskému právu. Veškeré kopírování obsahu, textu či fotografií bez předchozího souhlasu provozovatele webu je zakázáno.

Copyright © 2007 Gold Drive, s.r.o.