Rebuildable Atomizery řady AGA | Elektronická cigareta Gold Drive

Z naší nabídky :
Co by vás mohlo zajímat :
PayPal platby akceptovány

Přijímáme PayPal platby

 

Možnost online platby přes GoPay

 

Přijímáme platby bankovním převodem

Zasíláme do všech zemí Evropy

Zásilky zasíláme do všech zemí Evropy

Facebook

Na úvod » Pro zkušené vapery - DIY a Rebuildable atomizery » Rebuildable Atomizery řady AGA

Rebuildable Atomizery řady AGA

Atomizery AGA jsou vyráběny společností YOUDE Technology a jsou velmi dobře známy všem pokročilejším vaperům. Všechny atomizery od této firmy jsou originály z jejich vlastní dílny, nejsou to klony dražších původních atomizerů. Všechny atomizery řady AGA se vyznačují velice kvalitním zpracováním a použitím ušlechtilých materiálů - nerezové oceli  (Stainless Steel 304) a pyrexového skla ( Pyrex Glass ) .
Všechny atomizery řady AGA se rovněž vyznačují tím, že jsou robustní a bytelné, mají velký obsah zásobníku na liquid, jsou rozebiratelné a dobře přístupné pro údržbu a manipulaci s nimi. Vřele je můžeme doporučit těm vaperům, kteří se chystají přejít z jednoduchých clearomizerů na náročnější DIY a Rebuildable atomizery.

 
Omlouváme se, ale zboží v této kategorii je dočasně vyprodané. Na jeho doplnění pracujeme a věříme, že v brzké době zde bude opět z čeho vybírat ...
 
 
 
 
Obsah tohoto webu podléhá autorskému právu. Veškeré kopírování obsahu, textu či fotografií bez předchozího souhlasu provozovatele webu je zakázáno.

Copyright © 2007 Gold Drive, s.r.o.